top of page
Search
  • Writer's pictureStichtingCarillonsAlmere

Nieuw bestuurslid Bert van Zoest

Bestuurslid van het eerste uur, Johan Dons, heeft in augustus 2020 de touwtjes overgedragen aan Bert van Zoest. Het bestuur van SCA is Johan Dons dankbaar voor alle ontvangen steun in de herstart van onze stichting. Wij hopen hem nog eens onder de toren van Almere te mogen ontvangen.


Bert van Zoest stelt zich graag even voor:

Het is frappant dat elk stadsdeel in Almere op Poort na (dat komt er nog wel van) een carillon heeft. En dat voor een nieuwe stad. Ik woon dertig jaar in Almere en ben cultureel verbonden door muziek te maken, door te zingen in de Goede Rede en in het verleden door mee te spelen als violist in een orkest. Het is dan ook niet vreemd en toch bijzonder om penningmeester te zijn van een stichting die de beiaardiers in Almere in hun activiteiten ondersteunt.


Als nieuwe penningmeester valt hij met zijn neus in de boter want er staan een mooi aantal nieuwe projecten op stapel. Bert kan meteen aan de slag dus!21 views0 comments

Recent Posts

See All

Beiaardklanken op de Floriade?

Van 14 april tot en met 9 oktober van dit jaar vindt in Almere de Floriade plaats. Stichting Carillons Almere wil graag in samenwerking met de twee stadsbeiaardiers van Almere de beiaardkunst zichtbaa

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page